У день святого Миколая виконавчий комітет погодив проект бюджету на 2024 рік

6 Грудня 12:00

Сьогодні, 6 грудня, в день святого Миколая та день ЗСУ, зібралось чергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Члени виконкому розглянули проект бюджету на 2024 рік та низку інших важливих рішень з порядку денного.

Проект бюджету на 2024 рік представила членам виконкому начальниця фінансового управління Оксана Савран. Під час обговорення цього питання, члени виконкому зупинились на болючих для громади питаннях – завершенні розпочатих ремонтних робіт – зокрема вулиць Війтівська гора в Дрогобичі та Мекелити в Стебнику, можливості фінансування капітальних ремонтів в громаді та наявності коштів в казні громади для подальшої реалізації важливих проектів.

Нагадаємо, після затвердження Верховною Радою – з 1 жовтня цього року ПДФО військовослужбовців скеровується до державного бюджету. У зв’язку з прийнятими змінами, місцевий бюджет в наступному році недоотримає понад 250 мільйонів гривень надходжень.

Впродовж грудня триватиме підготовка місцевих цільових програм, які фінансуватимуть з бюджету в наступному році. Представлений виконкому проект бюджету пройде обговорення на депутатських комісіях та буде затверджений на черговій сесії міської ради.

Також члени виконкому затвердили рішення про виплату компенсації мешканцям громади, майно яких було пошкоджене внаслідок збройної агресії росії.

Перейти до вмісту