Привітали зі святом Миколая: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування отримали солодкі пакунки від Чудотворця

6 Грудня 10:52

Зимовий цикл свят розпочало одне із найулюбленіших для дітвори – свято Миколая. Впродовж останніх кількох днів з ініціативи влади Дрогобича багатодітні сім’ї громади, родини, які потребують підтримки та перебувають у складних життєвих обставинах, особи з числа ВПО, люди з інвалідністю та самотні і одинокі мешканці громади – отримують пакунки підтримки та подарунки з нагоди різдвяно-новорічних свят.

5 грудня у сесійній залі Дрогобицької міської ради вручили солодкі подарунки для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Захід провів відділ-служба у справах дітей.

Усіх присутніх привітав заступник міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, який побажав дітям та їхнім наставникам і опікунам міцної віри, наснаги, тепла та міцного здоров’я у новому році.

Відтак спільно із головним спеціалістом відділу Марією Костик посадовці вручили солодкі дарунки дітям з нагоди свята Миколая.

Доповненням до теплої атмосфери заходу стали музичні номери у виконанні юних вихованців Музичної школи №2, які створили чудову атмосферу святкового дійства.

Додамо, напередодні свята Миколая солодкі дарунки та пакунки підтримки вручили сім’ям, які виховують четверо та більше дітей до 18 років. Також гостинці завезли вихованцям «Оранти».

Перейти до вмісту