У День прапора України вулицями Дрогобича пройшов “Марш нескорених”. ФОТО. ВІДЕО

23 Серпня 0:00

День Державного Прапора України — одне з найпартіотичніших свят року, адже прапор є національною символікою нашої незалежності. І український Прапор, без перебільшень, пройшов і витерпів значно більше, аніж багато хто з нас.

https://youtu.be/cZNj2RzSFDw

У День Державного Прапора України, який відзначаємо 23 серпня, вулицями Дрогобича пройшов "Марш Нескорених". Тисячі дрогобичан, зокрема військовослужбовці, священнослужителі, ПЛАСТуни, діти та дорослі, зібрались у колоні Маршу, аби продемонструвати єдність українського народу та готовність стояти на сторожі власної незалежності.

Очолили "Марш Нескорених" молодь міста, яка несла 25-метровий Державний Стяг. Разом із молоддю жовто-синє полотнище вулицями Дрогобича пронесли міський голова Тарас Кучма разом із заступниками Ігорем Германом та Володимиром Коцюбою і депутатом ЛОР Андрієм Ковчем.

Під час ходи Тарас Кучма спільно з учасниками Дитячого парламенту Дрогобича поклали квіти до підніжжя пам'ятників державотворців України - Степану Бандері, В'ячеславу Чорноволу, Борцям за волю України, Івану Франку, Тарасу Шевченку, Героям Небесної Сотні.

Стартувавши з площі Замкова Гора учасники маршу рушили до Скверу Героїв Небесної Сотні, де помолились за загиблих Героїв та Україну.

Відслужили молебень священнослужителі СДЄ УГКЦ на чолі з отцем Іваном Паньківим.

Привітав громаду міста з Днем Державного Прапора України та прийдешнім Днем Незалежності міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

"Сьогодні, коли ми бачимо оцих дітей, які в руках несуть жовто-синє знамено, а в серці - Україну, вороже, подивися і запам'ятай: ця Україна є, була і буде. Слава Україні!", — звернувся до присутніх Тарас Кучма.

https://youtu.be/h4BpHd8-WKQ

Міський голова наголосив на важливості чотирьох фундаментальних складових, без яких ми можемо знову втратити незалежність і вкотре стати на довгий та важкий шлях її відновлення: це українська мова, українська віра, віра в могутність української держави та пам'ять про тих Героїв, які віддали за нас і Україну найдорожче — життя.

Завершився захід спільним виконанням Державного Гімну України та маршем військовослужбовців і представників служб оперативного реагування.

Прес-служба ДМР

До теми:

З Днем Незалежності України, рідне місто Дрогобич! ВІДЕО