У День пам’яті загиблих захисників України дрогобичани вшанували полеглих земляків

9:56 30 Серпня 2023

У День пам’яті загиблих захисників України, у селах Дрогобицької громади відбулись панахиди за полеглими Героями. Разом з духовенством, родичами полеглих воїнів, активними мешканцями, до скорботних заходів долучилось керівництво громади та взяло участь в покладанні квітів і лампадок до могил полеглих воїнів.

Очільник громади Тарас Кучма спільно із заступником Юрієм Кушликом та начальником управління культури і розвитку туризму Володимиром Ханасом у Верхніх Гаях спільно із старостою Василем Василенком, взяли участь у поминальній панахиді, яку провели за загиблими Героями.

Цей день – чергове нагадування нам, якою дорогою ціною дається свобода та незалежність.
Наш святий обов’язок пам’ятати своїх Героїв, підтримувати їхні сім’ї та продовжувати боротьбу із запеклим ворогом усієї української нації.
Герої не вмирають! Вічна слава та пам’ять кожному, хто віддав своє життя за Україну! – наголосив Тарас Кучма.

Нагадаємо, у Дрогобицькій громаді заходи зі вшанування пам’яті Героїв проводять систематично. Масово пам’ять Героїв вшановують у дні державних свят, зокрема у День Пресвятої Покрови, коли керівництво громади, родичі та військові відвідують могили земляків, які полягли за свободу й незалежність України і її народу.

Перейти до вмісту