Пйотр Зєнтара подарував бібліотеці ім. В. Чорновола книжку “Великий симпатик України і щирий друг Дрогобича”

29 Серпня 16:41

Наступного дня після урочистого отримання нагороди “Почесний громадянин міста Дрогобича” керівник Краківського водоканалу Пйотр Зєнтара навідався до Дрогобицької центральної бібліотеки ім. В. Чорновола. До фонду книгозбірні він урочисто передав один примірник книжки “Великий симпатик України і щирий друг Дрогобича” з власним дарчим написом.

Це видання Пйотр Зєнтара отримав у подарунок на урочистій сесії міської ради від начальника КП “Дрогобичводоканал” Романа Шагали. Книжка містить світлини, на яких закарбована багаторічна співпраця між Краківським та Дрогобицьким водоканалами, а також – біографію та нарис про життєвий шлях, здобутки Пйотра Зєнтари, який відтепер є почесним громадянином міста Котермака.

Начальник КП “Дрогобичводоканал” Роман Шагала виступив з цікавою ініціативою.

Пйотр Зєнтара подав добрий приклад і, сподіваємося, започаткував гарну традицію. Чудово, якби у бібліотеці була зібрана інформація і про інших почесних громадян Дрогобича. Громада мала б доступ до цих систематизованих відомостей, могла б детальніше дізнатися про тих людей, які є гордістю нашого міста, – висловився керівник Дрогобицького водоканалу, депутат міської ради Роман Шагала.

Як відомо, Пйотр Зєнтара став 36-м у списку тих, хто у різний час нагороджений відзнакою “Почесний громадянин міста Дрогобича”. Також він став першим громадянином Польщі, який удостоєний такого звання у Дрогобичі.

Перейти до вмісту