Тривають роботи з облаштування піднятого пішохідного переходу на вулиці Лесі Українки
![Тривають роботи з облаштування піднятого пішохідного переходу на вулиці Лесі Українки](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/Unique-Photo-Collage-Facebook-App-копія-копія-54.png)
На вулиці Лесі Українки, поруч з дитячими художньою та музичною школами, продовжують роботи з облаштування піднятого пішохідного переходу. Рух автотранспорту частково обмежено.
У зв’язку з цим, закликаємо водіїв дотримуватися правил дорожнього руху та звернути увагу на встановлені нові дорожні знаки.
Таке рішення прийнято з метою запобігання перевищенню швидкості водіями, задля безпеки пішоходів, зокрема дітей, а також після численних звернень мешканців і депутатів та низки ДТП, які відбулися на даній ділянці дороги.