Товариство «Надія» завдяки БУР поповнилось соціальними об’єктами для згуртування молоді з інвалідністю

8 Листопада 8:27

Впродовж жовтня у Дрогобичі, зокрема в Добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів «Надія», перебували волонтери ГО «БУР». Активні молоді люди, які займаються будівельним волонтерством та споруджують і ремонтують громадські об’єкти, зруйновані будинки та культурні центри по всій Україні – допомогли «Надії» із облаштуванням кількох важливих соціальних об’єктів, які необхідні для згуртування молоді з інвалідністю та покращення їхньої адаптації в суспільство і фізичної активності.

Як розповіла керівник товариства захисту дітей-інвалідів Ірина Дзюрах – з 23 вересня волонтери «БУР» споруджували сцену-альтанку на подвір’ї «Надії», а також інклюзивний центр з санвузлом та тренажерним залом, де буде роздягальня з душовою кімнатою. Окрім цього – на території «Надії» заклали основу з фундаментом під вуличний тренажерний майданчик.

Такі соціальні об’єкти для дітей з інвалідністю, якими опікується «Надія» є вкрай важливими для нас та громади міста. Так, альтанка-сцена стане своєрідною локацією, яка гуртуватиме нашу молодь в проведенні масових культурно-патріотичних заходів. Аналогічно і тренажерний зал та вуличний майданчик із тренажерами – вони покликані стати місцями, де молодь «Надії» не тільки поправлятиме своє фізичне здоров’я, а й до активностей матимуть змогу долучитись літні мешканці громади та ветерани і воїни, які проходять сьогодні реабілітацію, – зазначила Ірина Дзюрах.

Табір «БУР» уже завершив свою діяльність і у «Надії» готуються до проведення першого масштабного міського заходу. Він відбудеться поблизу новоспорудженої альтанки – це «Ярмарок добра», на якому талановиті діти «Надії» реалізовуватимуть свою продукцію та збиратимуть кошти в підтримку ЗСУ. Захід запланований на 24 листопада.

Перейти до вмісту