ТІЦ: Другий день «ІІ Форуму гідів у Львові» пройде у місті Дрогобич. ПРОГРАМА

7 Лютого 0:00

Впродовж двох днів, 26 та 27 лютого, у Львові відбуватиметься «ІІ Форум гідів».

Як зазначають організатори, Форум гідів — це платформа для комунікації, обміну думками, ідеями та впровадження інноваційних та креативних рішень. До участі у заході запрошують гідів, екскурсоводів, туроператорів і усіх, хто цікавиться туристичним супроводом.

Цьогоріч учасники заходу обговорюватимуть децентралізацію в туризмі та створення нових туристичних продуктів. Матимуть змогу дізнатись більше про цікавих особистостей Львова, нові локації поза межами центру, розвиток міста і збереження спадщини. Окремою темою для дискусії буде врегулювання діяльності гідів та екскурсоводів. Зокрема, європейським досвідом поділиться Гіта Вігуле, заступниця виконавчого директора Європейської Федерації Асоціацій туристичних гідів.

Щодо організаторів заходу, важливо те, що цьогоріч крім Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради, до організації «Другого Форуму гідів у Львові» долучилася Дрогобицька міська рада та Туристично-інформаційний центр Дрогобича.

Як наголосив керівник Дрогобицького ТІЦу Ігор Чава, на цьогорічному Форумі учасникам Дрогобич презентуватимуть сповна. Крім того, що у перший день Форуму Ігор Чава проведе Презентацію Дрогобича, впродовж другого дня учасники відвідають саме місто Дрогобич.

Другий день форуму пройде під гаслом «Львів+» і буде доповненням тематики децентралізації. Учасники візьмуть участь в екскурсіях, зокрема відвідають Дрогобич, де матимуть змогу ознайомитись з новим локальним туристичним продуктом.

«Участь у Форумі Дрогобича, як одного з організаторів — є свідченням того, що ми розвиваємо свою діяльність від місцевого рівня до обласного. Так у Дрогобичі для гостей ми підготували низку цікавих атракцій, зокрема екскурсію містом, яка включає відвідини таких локацій, як Синагогу на Лані, Костельну вежу, Костел Св. Варфоломія, Віллу президента Дрогобича, Кімнату-музей Бруно Шульца. Також відбудуться екскурсії на Дрогобицьку солеварню та церкву Святого Юра (об’єкт спадщини ЮНЕСКО). Завершальним етапом буде участь гостей у Вечірній театралізованій екскурсії «Таємниці Дрогобицької ратуші». Крім того, ми продемонструємо учасникам Форуму наші гастрономічі родзинки міста під час обіду у віллі Яна Невядомського (ресторація «Дошка») та вечері в ресторані «Сіль. Також висловлюємо подяку партнерам, які сприяють у проведенні другого дня Форуму у Дрогобичі: колективам ресторації «Дошка» та ресторану «Сіль», радіостанції «Твоє Радіо», Студентському театру «Альтер»», — прокоментував Ігор Чава.

Детальна програма за посиланням: http://bit.ly/2DYf8ZZ.

Придбати квитки можна за посиланням: http://bit.ly/2SvQ5W5

Увага! Квитки на перший і другий день форуму продаються окремо!

Чат-бот Гаряча лінія