Тарас Кучма: Студенти ДДПУ ім. І. Франка — рушійна сила у творенні нашого міста. ФОТО

Понеділок, 4 Вересень 2017

У неділю, 3 вересня, у Дрогобицькому державному педагогічному університеті відбулася традиційна Посвята у першокурсники ще вчорашніх школярів. Особливістю проведення цьогорічної церемонії є те, що захід провели в новому форматі у приміщенні Народного дому імені Івана Франка. Зазвичай Посвяту проводили у парку навпроти головного корпусу університету.

Важливою для університету і для міста загалом була участь чисельної делегації поважних гостей — представників ВНЗ РП Польща.

На запрошення ректора ДДПУ ім. І. Франка проф. Надії Скотної, участь у церемонії Посвяти у першокурсники взяв міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Вітаючи з початком навчання студентів, батьків та викладацько-професорський склад університету, очільник міста наголосив на важливості діяльності університету у місті. Зокрема Тарас Кучма зазначив, що з першим вересня Дрогобич оживає, на вулицях міста бурлить молодіжна енергія.

«Гордий з того, що Дрогобич має свій університет, який творить імідж нашого міста. Студенти нашого університету — це сьогодення, яке творить майбутнє України. Кожен зі студенів, навчаючись в університеті, має можливість проходити стажування у багатьох країнах світу. Але я закликаю усіх вас, дорога молоде, отримавши закордонний досвід, повертайтеся на рідні терени і тут творіть як своє майбутнє, так і майбутнє України, зокрема нашого міста. Саме від вас залежить майбутнє Дрогобича.Розраховуючи на вашу креативність та ініціативність, зі свого боку ми докладемо усіх зусиль, щоб Дрогобич розвивався так, як ви цього бажаєте. Всьому викладацько-професорському складу на чолі з ректором бажаю плідної праці, витримки, стійкості у вирі сьогодення та пам’ятати, що на вас покладено велику місію — формувати фахівців майбутнього нашої держави», — зазначив Тарас Кучма, вітаючи університетську спільноту.

В ході спілкування міського голови Дрогобича з керівництвом університету було визначено низку першочергових спільних дій, які спрямовані на вирішення університетських та загальноміських проблем. Додамо, цього року на перший курс навчання до Дрогобицького педагогічного університету вступило на денну форму навчання 1042 осіб (бакалаври 533, магістри 509), на заочну форму — 823 осіб (бакалаври 374, магістри 449).