Стихійним торговцям з вул. Ковальської пропонують більше ста офіційних місць на центральному ринку. ФОТО

7 Вересня 0:00

На вулиці Ковальській третій день триває рейд щодо боротьби зі стихійною торгівлею. За підсумками трьох днів ситуація виглядає наступним чином: допоки триває рейд, торговці не розкладають своєї продукції. Однак, після того як муніципальна варта, поліція та представники відділу економіки покидають вулицю, на ній активізовується стихійна торгівля. Більше того, за результатами рейду четверга, 7 вересня, за словами представників відділу економіки, групою осіб з числа торговців вчинено провокаційні дії на противагу вимог уповноважених осіб не розгортати торгівлі. Окрім цього, ці особи-поручники закликали інших охочих торгувати на вул. Ковальській, чинити опір правоохоронцям та муніципалам.

З огляду на ситуацію зі стихійною торгівлею на вулиці Ковальській, сьогодні ж міським головою Тарасом Кучмою було скликано нараду. Участь у нараді взяли представники поліції, муніципальної варти, керівники відділу економіки та КП «Дрогобицький ринок».

В ході наради було повідомлено, що на території овочевого ринку та ринку «Молочний рай» є достатньо вільних місць для переміщення людей з крамом з вулиці Ковальської: 40 — для торгівлі молочними продуктами та 80 — для торгівлі овочами і фруктами. Також було озвучено, що в ході рейду з’ясувалось, що на вулиці Ковальській провадять незаконну торгівлю особи, які мають офіційні місця в середині овочевого ринку.

Відтак міським головою було дано низку доручень присутнім керівникам відділу економіки та ринку зважити на ці факти і вжити всіх заходів щодо повернення цих осіб всередину ринку.

Також міський голова озвучив представникам поліції низку недопрацювань, які необхідно виправити.

На завершення наради присутні обговорили питання конфіскації вилученого у стихійних торговців краму.

Оскільки в ході рейдів власники як молочної продукції, так і ті, хто торгує овочами та фруктами, не надають жодних підтверджуючих документів про її якість, ця продукція підлягає вилученню. Оскільки після вилучення продукція підлягає збереженню, то Володимиром Білоганом — керівником КП «Дрогобицький ринок» було озвучено, що для цього є відповідно облаштоване місце, яке знаходиться на території центрального ринку.

Відтак в ході завтрашнього рейду поліція має усі законні підстави для вилучення продукції у тих осіб, які прагнуть продовжувати стихійну торгівлю і чинять непокору уповноваженим особам.