Стартував прийом пропозицій до проекту аналітичного звіту містобудівного моніторингу Генерального плану міста Дрогобич

10 Липня 16:19

З метою виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170, відділ містобудування  та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради інформує про початок обговорення проекту аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу на території м. Дрогобич.

Прийом пропозицій та зауважень до проекту аналітичного звіту містобудівного моніторингу будуть прийматися з 13 липня 2023 року до 23 липня 2023 р., в паперовому та електронному вигляді за адресою: Львівська обл.,  м. Дрогобич, площа Ринок, 20, відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, робочий тел. (03244) 4-41-41, електронна адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження) – [email protected] або ж [email protected]

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електрону адресу фізичними особами – з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Докумети за писиланнями :

АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ

Моніторинг забудови

Моніторинг реалізації містобудівної документації

Перейти до вмісту