Спільно наближають перемогу: за кошти із шкільних ярмарків придбали потужну зарядну станцію для 67 Окремого Батальйону ТРО

23 Листопада 15:41

Війна згуртувала українців до спільної допомоги один одному та нашим захисникам. Із перших днів повномасштабного вторгнення окупантів на територію України кожен на своєму фронті наближає перемогу та старається у різний спосіб акумулювати кошти в підтримку ЗСУ. Одні з найкреативніших діти та молодь – так, учні впродовж 9 місяців війни облаштовують блокпости на вулицях Дрогобича, продають вироби ручної роботи і тим самим збирають кошти для військових.

Свою лепту до доброї справи внесли і благочинні ярмарки, які цієї осені активно організовували в школах та ліцеях міста. Як повідомила керівник відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, цими днями учні навчальних установ міста принесли вилучені від шкільних ярмарків кошти. За ці гроші вдалось придбати потужну зарядну станцію для тероборонівців Дрогобиччини.

Кошти вилучені від шкільних ярмарків наш відділ передав Володимиру Бараняку, який постійно тримає на контролі потреби воїнів та тероборонівців і спільно із волонтерами та небайдужими містянами намагається закривати ці потреби. Відповідно до потреб воїнів – було закуплено потужний підзарядний пристрій, який дозволить захисникам заряджати телефони, павербанки, рації тощо, – зазначила Олександра Пашко.

Підзарядна станція обійшлася у понад 42 тис.грн. За твердженнями Володимира Бараняка, вона дозволить воїнам навіть в окопах та при відсутності електрики заряджати гаджети, прилади нічного бачення, рації, павербанки та інші необхідні на передових позиціях прилади і установки.

Таких підстанцій на передові позиції воїнів ми скерували уже 11 штук. Дуже тішить той факт, що до закупівлі чергової 12 підстанції долучились дрогобицькі школярі. З такою підтримкою та вірою в нашу незламність перемога буде швидко та за нами!, – наголошує Володимир Бараняк.

Перейти до вмісту