Допомога породіллям: у пологовий будинок міста вчергове відвезли пакунки з необхідними речами для малюків

14:36 23 Листопада 2022

23 листопада міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно з керівницею відділу сім’ї та молоді Олександрою Пашко здійснили традиційний візит у пологовий будинок міста. Станом на ранок в медичній установі перебувало двоє породіль, які уже народили первістків та двоє жінок якраз приводили в цей світ малюків.

Тарас Кучма привітав породіль із щасливою подією у їхньому житті та традиційно побажав міцного здоров’я та гарної долі малечі.

Наші поїздки у пологовий стали вже доброю традицією. Незалежно від того скільки малюків з’явилосьь на світ за тиждень – ми щиро радіємо, що дрогобицька громада поповнюється новими мешканцями, а Україна – українцями. Щиро бажаю малечі щасливої долі та ніколи в своєму житті більше не знати, що таке війна, – наголосив Тарас Кучма.

Окрім привітань, очільник міста вручив кожній породіллі пакунок з необхідними речами для матерів та малюків. У пакетах – дитячі речі, пляшечки, суміші, рушнички, забавки тощо. Такі пакунки вирішили формувати з перших днів війни з ініціативи керівництва міста та відділу сім’ї та молоді, щоб підтримати та допомогти жінкам у час війни. Із початком акції понад 300 породіль Дрогобича уже отримали такі пакунки для малечі.

У мерії міста наголошують – добру традицію продовжать і в наступному році.

Перейти до вмісту