Соціальні виплати, опікунство, озеленення та комунальні послуги: із засідання виконкому

13:05 21 Березня 2023

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Члени виконкому розглянули та затвердили низку питань, які стосуються соціальної, освітньої, туристичної галузі та сфери житлово-комунального господарства.

В ході розгляду порядку денного, члени виконкому затвердили зміни до інвестиційної програми КП «Дрогобичводоканал» та Програму розвитку підприємства на 5 років.

Затвердили рішення про призначення помічників фізично дієздатних осіб. Розгляд питання викликав жваве обговорення на застереження, так як, за твердженням старост, заявники в подальшому звертаються за довідками та намагаються ухилятись від призову.

Однак, як наголосили відповідальні особи, – помічник дієздатної особи та опікун недієздатної особи – це різні поняття. Відповідно призначення особи помічником жодним чином не звільняє її від мобілізації.

Також виконком розглянув низку питань, що стосуються опіки дітей, регулювання земельних питань, освітньої галузі та затвердив тарифи на послуги поховання, які надає КП «Служба муніципального управління».

Що стосується житлово-комунальної сфери, Департамент міського господарства подав на розгляд виконкому рішення, які процедурно врегульовують питання видачі ордерів вимушено-переміщеним особам на тимчасове житло, облаштоване в гуртожитку по вул. Мельника 4а у Стебнику та про списання з балансу кількох багатоквартирних будинків, в яких створено ОСББ.

Окрім цього було прийняте рішення, що стосується діяльності Дільниці зеленого господарства КП «СМУ» та обговорено питання впорядкованості та системності в питаннях кронування та зрізки дерев, озеленення та догляду за рідкісними реліктовими насадженнями.

Також членами виконкому було затверджено дозвіл на розміщення туристичної логолавки у Дрогобичі та дозволи на встановлення додаткових знаків, які регулюватимуть правила дорожнього руху в межах міста.

Перейти до вмісту