Сьогодні у Дрогобичі попрощались із полеглим Героєм Віталієм Главатських: вічна пам’ять захиснику

14:56 17 Квітня 2024

У середу, 17 квітня, Дрогобицька громада скорботно зустріла полеглого воїна, який віддав своє життя за Україну – 38-річного мешканця Дрогобича Віталія Главатських.

Воїн народився 17 травня 1985 року в Дрогобичі. Проживав на вулиці Вагилевича. Навчався у ЗОШ 5. Після школи навчався у Вінницькому політехнічному університеті. Працював у Бориславі на заводі “РЕМА”.

Лави Збройних Сил України Віталій поповнив у листопаді 2022 року. Був навідником 1 відділення кулеметного взводу 3 стрілецької роти вч А 4026.

Захисник загинув 8 квітня 2024 року, під час виконання спеціального завдання в районі населеного пункту Новомихайлівка на Донеччині.

У загиблого Героя залишились батьки та сестра.

Зустріч захисника відбулась на Перехресті Героїв, де зібрались рідні, близькі, бойові побратими загиблого та ветерани ГО «ВСВ АТО Дрогобиччина». Під супроводом священнослужителів тут провели спільну молитву.

Опісля на центральній площі Дрогобича відслужили загальноміську панахиду.

Щоб провести в останню путь Героя, на центральній площі зібралось чимало людей – рідні та близькі Віталія, його побратими, міський голова Тарас Кучма, спільно з заступниками, службовці, депутати міської ради та багато небайдужих мешканців міста.

Після загальноміського прощання у Катедральному соборі Пресвятої Трійці відбувсся чин похорону. Поховали захисника на Алеї Слави.

Вічна слава та пам’ять Герою!

Перейти до вмісту