Сьогодні Дрогобицька громада прощається з загиблим Героєм Євгеном Похлебою

12:09 26 Липня 2023

Днями під час виконання бойових завдань з захисту України загинув мешканець Дрогобича Євген Похлеба.

Євген Похлеба народився 23 серпня 1983 року неподалік Кривого Рогу, однак багато років проживав у Дрогобичі.

В час повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Євген перебував за кордоном. Однак чоловік повернувся додому та одразу ж став на військовий облік. Навчаючись на очній формі навчання, дрогобичанин не скористався своїм правом на відстрочку від служби, а добровільно став на захист України. З 13 січня 2023 року Євген перебував на передових позиціях фронту, захищаючи рідну землю у складі 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила.

На жаль 22 липня 2023 року, під час ведення оборонного бою в районі населеного пункту Дружба Донецької області, Євген загинув, отримавши несумісні з життям поранення.

З рідних у захисника залишились батьки, дружина та син.

Вчора, 25 липня, конвой з тілом загиблого Героя прибув до рідного міста. Зустріч відбулась традиційно на Перехресті Героїв, де під супроводом священнослужителів та за участі рідних, друзів та бойових побратимів загиблого провели коротку панахиду. Опісля домовину з тілом Героя повезли до рідного дому на вулицю Зварицьку.

Сьогодні об 11:00 на площі Ринок відбулось загальноміське прощання з загиблим Героєм. Рідні воїна, керівництво Дрогобицької громади та небайдужі дрогобичани навколішки зі спільною молитвою віддали честь загиблому Герою та з супроводом військового оркестру провели його в останню путь.

Після панахиди на площі Ринок з Катедрального Собору Пресвятої Трійці розпочали чин похорону.

Поховають загиблого на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту