Дрогобичан та гостей громади запрошують долучатись до безкоштовних спортивних тренувань на локаціях проекту «Активні парки»

10:42 26 Липня 2023

З 1 травня, в межах програми президента «Здорова Україна», на декількох локаціях Дрогобицької громади розпочався соціальний проект «Активні парки – локації здорової України». В ході реалізації проекту всі охочі мають можливість долучатись до безкоштовних тренувань, які проходять під наглядом кваліфікованих тренерів.

У Дрогобицькій громаді передбачено три локації для проведення спортивно-оздоровчої рухової активності для всіх охочих:
1. м. Дрогобич, спортивний майданчик по вул. Бориславська, 8.
2. м. Дрогобич, спортивний майданчик по вул. В. Великого, 5.
3. с. Нижні Гаї, спортивний майданчик по вул. Шкільна, 23.

Координатори проекту в Дрогобицькій громаді запрошують всіх охочих безкоштовно розпочати «будівництво» кращого себе, адже спорт та активний спосіб життя – це не лише запорука здоров’я, а й чудова можливість побороти стрес та покращити загальне самопочуття.

Заняття відбувають тричі на тиждень. Зараз всім охочим пропонують наступні активності:
В середу 13.00-15.00 – кросфіт, функціонал.
В п’ятницю 13.00-15.00 – тренування на всі групи м’язів. Вправи на гнучкість та розтяжку. Ігри, забави.
В неділю 10.00-17.00 – веломандрівка на Карпатські зорі.

Заняття спортом проводять кваліфіковані спеціалісти у сфері фізичної культури та спорту: Циган Ірина, Ключак Вероніка, Лесишин Галина.

Основною метою соціального проекту є популяризація та організація оздоровчої рухової активності усіх категорій громадян, у тому числі осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків, формування суспільства, об’єднаного ідеєю здорового та активного життя.

Перейти до вмісту