Служба у справах дітей організувала для вихованців дитячого будинку “Оранта” незабутнє дозвілля на базі НВК “Зефір”

11:40 3 Червня 2024

Щорічно 1 червня у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Мета цього дня – привернути увагу цивілізованої світової спільноти до проблем дотримання прав дітей, зокрема права на життя та свободу думки, права на освіту та права бути захищеними від насильства.

Цей день щороку нагадує про те, що нам, дорослим, потрібно робити максимум для того, щоб забезпечити дітям достойне та безпечне дитинство.

Щороку, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, у Дрогобицькій громаді проводять заходи для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Особливо важливими та трепетними ці заходи є сьогодні, в час повномасштабної війни.

В суботу, 1 червня, у Дрогобичі відбулось свято для вихованців Дитячого будинку «Оранта». Його організував відділ–служба у справах дітей, у співпраці з сектором дотримання прав людини та сектором ювенальної превенції Дрогобицького РВП ГУНП у Львівській області.

Вихованці дитячого будинку відвідали НВК «Зефір», де провели цікаве дозвілля, погрались з аніматорами, набрались позитивних емоцій у дитячому розважальному комплексі Зефір-kids та згодом спільно смакували піцу.

В час війни в країні, під час постійних повітряних тривог та ракетних обстрілів, діти страждають від понесених втрат та зростають в постійній тривозі – все це щоденно впливає на психоемоційний розвиток підростаючого покоління.

Позитивні емоції можуть виступати в ролі лікувального механізму, який допомагає знижувати негативний вплив війни на дитячу психіку. Такі заходи допомагають огорнути теплом та увагою кожну дитину, яка з тих чи інших причин недоотримує турботи та піклування від рідних – адже чужих дітей не буває.

Служба у справах дітей висловлює вдячність адміністрації НВК «Зефір», зокрема підприємиці Тетяні Чигрин та адміністратору комплексу Марті Красуляк, за сприяння у проведенні заходу та позитивні емоції, подаровані дітям.

Перейти до вмісту