У травні в Дрогобичі народилось 46 малюків: породіль та новонароджених підтримують пакунками допомоги

11:24 3 Червня 2024

Не зраджують традиції – у Дрогобицькій громаді продовжують підтримувати породіль міста. Так, в травні, в пологовому відділенні КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» народилось 46 малюків. Із них – 19 хлопчиків та 27 – дівчаток. Серед новонароджених четверо діток з числа ВПО, зокрема із Харківщини, Херсонщини, Ізюма.

Усіх породіль із щасливою подією в їхньому житті, традиційно, раз на тиждень вітає міський голова Дрогобича Тарас Кучма та керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, які навідуються в медичну установу міста. У пологову установу везуть речі першої необхідності: солодощі та забавки для малечі. А для новонароджених малюків із Дрогобицької громади ще й перші вишиванки.

Під час таких візитів очільник міста моніторить стан справ в медзакладі та рівень надання медичних послуг, спілкується з породіллями та їхніми родичами.

За нашою доброю традицією раз на тиждень намагаємось відвідувати пологовий будинок, щоб привітати матерів із найголовнішою подією в їхньому житті – народженням малюків. Нові життя – це завжди віра в добро, наше майбутнє та нашу Перемогу. Окрім пакунків підтримки, які ми формуємо і привозимо в пологову установу, у нас є можливість більше дізнатись про потреби та побажання матерів та їхні бачення, щодо розвитку пологового відділення. Щиро радіємо, що попри війну у Дрогобичі народжується чимало діток – навіть з прифронтових територій та сусідніх громад. Це засвідчує лиш одне – нам довіряють та обирають серед інших медустанов, — наголосив Тарас Кучма.

У пакунках, які вручають породіллям є найнеобхідніші речі для новонароджених   – дитячий одяг, підгузки, рушнички, забавки тощо.

Жінкам, яких не застають в пологовій установі міста – вручають відповідні талони на отримання пакунків допомоги у 210 кабінеті мерії міста (відділ сім’ї та молоді).

Додамо, у Дрогобичі пакунки допомоги для породіль вирішили формувати з перших днів повномасштабного вторгнення окупантів, щоб підтримати в такий спосіб молоді сім’ї. Пакунки вручають як місцевим жінкам так і жінкам з числа ВПО.

Перейти до вмісту