Шляхи вирішення проблеми стихійної торгівлі у центрі Дрогобича шукатимуть під час Круглого столу

16 Серпня 0:00

Стихійна торгівля у центрі міста — одна з головних проблем, вирішення якої обговорюють не лише у стінах міської ради, а й серед містян.

Попри облаштування у критому ринку додаткових місць, які повністю забезпечать потреби торговців молочною продукцією, та облаштування спеціальних майданчиків для торгівлі овочами та фруктами на території міста, проблема стихійної торгівлі досі залишається невирішеною.

Зважаючи на актуальність теми та численні звернення мешканців міста з проханням врегулювати цю проблему, у міській раді організовують Круглий стіл.

У вівторок, 20 серпня, у світлиці Дрогобицької міської ради (кабінет №31) об 11:00 відбудеться Круглий стіл «Стихійна торгівля: ризики та шляхи вирішення».

До участі у Круглому столі запрошені представники місцевого самоврядування, керівники КП «Дрогобицький ринок» та КП «Муніципальна варта», експерти, фахівці у сфері економіки, охорони здоров’я, журналісти, громадські активісти.

Захід відбудеться в межах співпраці Дрогобицької міської ради, Українського кризового  медіа-центру та програми USAID #ВзаємоДія!

Охочих взяти участь у заході просимо звертатися до сектору прес-служба організаційного відділу ДМР (каб №30) або ж надсилати свої контакти (Ім’я, прізвище, представник організації, контактний номер телефону) на е-скриньку press_drog_rada@ukr.net з позначкою #Круглий_стіл_стихійна_торгівля.

Наголошуємо, учасники заходу повинні пройти попередню реєстрацію до 9:00 19 серпня 2019 року.

Круглий стіл відбуватиметься у режимі прямої трансляції на офіційній сторінці ДМР та Інтернет-порталі міської ради за посиланням:

https://www.facebook.com/DrogRada,

https://drohobych-rada.gov.ua/zal-zasidan-kab-31-svitlytsya-nazhyvo/.

10:45-11:00 Реєстрація учасників (Ранкова кава та сандвічі)  
11:00-11:20 Голова КП «Дрогобицький ринок»: «Готовність до забезпечення торговців місцями на ринку. Поточна вартість обладнаного місця на ринку та необхідні документи для того, щоб почати продажі»
11:20 – 11:30 Міський голова Дрогобича: «Реконструкція вулиці замість стихійної торгівлі. Як виглядатиме центр буз стихійної торгівлі»
11:30-11:35 Заступник начальника відділу охорони здоров’я ДМР: «Стихійна торгівля — шлях до лікарняного ліжка. Статистика інфекційних захворювань»
11:35-11:40 Керівник прес-служби ДМР спільно з Дитячим парламентом: «Презентація результатів опитування щодо ставлення мешканців Дрогобича до стихійної торгівлі у центрі міста»
11:40-11:55 Експерт: основні небезпеки стихійної торгівлі для споживачів
11: 55 – 12:20 Дискусія: як подолати стихійну торгівлю, але врахувати інтереси громади та продавців
12:20 – 12:45 Відповіді на запитання присутніх журналістів  
12:45 – 13:15 Кава та неформальне спілкування

Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». Окремі думки, висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» —п’ятирічна ініціатива USAID, яка має на меті допомогти Україні у зменшенні рівня корупції та підвищенні підзвітності та прозорості управління. Проект спрямований на розширення повноважень ключових урядових інституцій у боротьбі з корупцією, побудові громадської підтримки та участі в антикорупційних зусиллях та зменшенні толерантності громадян до корупції.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія