Школа «Розумного громадянина» у Дрогобицькому педагогічному ліцеї. ФОТО

12 Жовтня 0:00

У четвер, 12 жовтня, у Дрогобицькому педагогічному ліцеї відбулася зустріч з учнями в межах школи «Розумного дрогобичанина».

Нагадаємо, піврічний курс школи «Розумного громадянина» у Дрогобичі реалізовується завдяки співпраці з Проектом «Київський Діалог».

Про те, як допомагати урядувати містом, сприяти вирішенню проблем та висловлювати свою позицію щодо тих чи інших подій за допомогою е-сервісів міста учнів навчали директор КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка та начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер.

Також на зустріч з учнями завітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Спілкуючись з учнями, міський голова наголосив на важливості участі молоді у творенні міста. Окрім того, Тарас Кучма зазначив, відкриті дані та е-сервіси — дієві інструменти, які нівелюють будь-які корупційні дії та зловживання з боку службовців. Також міський голова наголосив, що є певна проблема, яка пов’язана з відкритими даними, а саме те, що чим більше даних стають відкритими, тим більше є загроз щодо маніпуляції інформацією. Тому школа «Розумного дрогобичанина» розрахована на те, щоб донести мешканцям міста, зокрема молоді, інформацію про першоджерела офіційних даних задля нівеляції дії «сарафанного радіо», завдяки якому часто громаді подається недостовірна інформація.

На передодні Дня захисника України, спілкуючись з молоддю не оминув міський голова й теми війни на Сході України.

«У нашому рідному Дрогобичі ми робимо все можливе, щоб ви не відчули того, що сьогодні переживають жителі східних територій України. Тому прошу вас, якщо вам не доводиться відчувати і бачити що таке війна, не ставтеся скептично до тих, хто ціною власного здоров’я та життя захищає усіх нас від того зла, яке коїться там. Поважайте жертовність воїнів, яка лежить в основі побудови нового громадянського суспільства в Україні», — наголосив Тарас Кучма.

На завершення зустрічі міський очільник закликав учнів ліцею — майбутніх правників, вже від тепер користуватися Інтернет-порталом ДМР, практикуючи навички роботи з офіційною інформацією.

Чат-бот Гаряча лінія