Схід і Захід разом: До Дрогобича переймати досвід завітала делегація зі Сходу України. ФОТО

15 Травня 0:00

У межах програми ООН із відновлення, розбудови миру та управління, яка полягає у підтримці Європейського Союзу на Сході України, до Дрогобича завітала делегація з Луганської та Донецької областей.

В основному це очільники й службовці місцевих адміністрацій та представники місцевого бізнесу.

Привітав делегацію зі Сходу України на Дрогобицькій землі міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

«Вітаю вас у славному Дрогобичі. Даруйте за розриту площу, але ми робимо її капітально на роки, бо востаннє її капітально ремонтували 100 років тому. Впевнений, що ви побачите багато захоплюючих речей в архітектурі нашого міста. Ми маємо багату історію, але є й її трагічна частина, яку ви матимете змогу запізнати під час екскурсії містом і зрозуміти чому тут так негативно ставляться до радянщини. Приємно, що ми маємо співпрацю зі Сходом, що до нас приїжджають діти і пізнають галицьку культуру святкування Різдва та Великодня. Щодо відкритості, прозорості та комунікації з громадою і співпраці з бізнесом, то наші місцеві практики визнано одними з кращих у Східній Європі. З вами охоче поділяється досвідом роботи та принципами комунікації з громадою наші фахівці», — звернувся до гостей міський очільник Дрогобича.

Впродовж одного дня фахівці з Дрогобича ділитимуться досвідом зі своїми колегами зі Сходу України у сфері електронного управління містом.

Відтак керівник КУ «Інститут міста Дрогобич» Володимир Кондзьолка ДМР презентував гостям практику «Smart city Drohobych» про комунікаційні та інтернет-технології в управлінні містом Дрогобич та перспективу для майбутньої ОТГ.

Станіслав Гайдер, керівник відділу ІТ та аналізу ДМР, презентував Портал відкритих даних Дрогобича про всі сфери життєдіяльності міста, який слугує не лише громаді, а й місцевому бізнесу.

Також у програмі візиту делегації зі Сходу заплановано презентацію КП «Туристично-інформаційний центр Дрогобича», як майданчика для розбудови приватної внутрішньої і зовнішньої туристичної інфраструктури.

Прес-служба ДМР

 

Чат-бот Гаряча лінія