Серед педагогів та учнів фіксують перші випадки захворюваності на COVID: яка ситуація у навчальних закладах?

26 Вересня 15:15

Таку інформацію 26 вересня під час щотижневої оперативної наради озвучив керівник відділу освіти Віталій Вовків. За його словами, станом на початок цього тижня серед освітян та учнів підтверджено ковідну інфекцію в 10 осіб.

З цієї кількості недужих четверо – це педагогічні працівники, шестеро – учні. Усіх недужих ізольовано від колективів, з метою недопущення поширення ковідної хвороби. Окрім цього, зважаючи на холодний осінній період, чимало учнів та педагогів хворіють на сезонні вірусні інфекції. Тому ми прекрасно розуміємо, що кількість недужих може бути в рази більшою. Відділ освіти постійно моніторить ситуацію щодо захворюваності в педагогічних і учнівських колективах. Просимо батьків не пускати дітей до школи з ознаками ГРВІ, а звертатись за медичною допомогою, – коментує Віталій Вовків.

Також керівник відділу освіти доповів про зниження температурного режиму в освітніх кабінетах. Опалювальний сезон у закладах освіти міста, як і по всій Україні, ще не розпочали. Хоча моніторинг та пробний запуск теплових мереж у Дрогобицькій громаді вже провели.

Міський голова Тарас Кучма дав доручення Віталію Вовківу здійснити розрахунки та доповісти, які навчальні заклади міста вартувало б утеплити наступного року, які перевести на альтернативні види палива чи встановити теплові насоси. Наразі, у час воєнного стану, коли фінансові видатки з бюджету обмежено, такі заходи провести в цьому році не вдалося.

Додамо, відділ охорони здоров’я також фіксує щотижневий приріст хворих на COVID. Так, станом на ранок 26 вересня в стаціонарі інфекційного відділу Стебницької лікарні перебуває 28 пацієнтів. Загалом за минулий тиждень кількість первинних виявлених недужих становить 100 осіб.

Перейти до вмісту