Рятують життя та відвертають небезпеку: працівники 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС відзначають 61-шу річницю заснування підрозділу

15:27 28 Червня 2023

З нагоди Дня Конституції України та 61-ї річниці з Дня створення підрозділу, на території 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС пройшли урочистості за участі особового складу ДСНС, керівництва громади, районної адміністрації та запрошених гостей.

Від імені керівництва громади особовий склад та керівництво центру привітав перший заступник міського голови Роман Бейзик.

Також за сміливі та рішучі дії, проявлені під час ліквідації надзвичайної ситуації, сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, досягнення високих показників у службовій діяльності, з нагоди Дня Конституції та 61-ї річниці з Дня створення підрозділу нагородив подяками рятувальників – Романа Свястина, Олександра Мацьківа, Юрія Чабана, Романа Прайзнера, Юрія Чперла, Василя Каспера.

У своєму привітанні керівництво громади подякувало рятувальникам за оперативну службу та відданість справі.

Конституція – це головний оберіг державності і демократичності нашої країни. Вона визначає основні цінності її народу, а це – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність та свобода. Сьогодні увесь український народ бореться та захищає ці цінності. Наша територія в межах наявних кордонів цілісна та недоторканна. А тому на сході та заході, на півдні, півночі і в центрі наш народ героїчно б’ється за ці принципи та мужньо дає відсіч російським терористам. Ми воюємо сьогодні, щоб відстояти, визволити й відновити. Щоб наші майбутні покоління жили під мирним небом, у вільній, квітучій Україні. З нагоди річниці, бажаю вам міцного здоров’я, непохитності духу, мужності та стійкості, – звернувся до присутніх Роман Бейзик.

До вітального слова та нагородження також долучились начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк, заступник Директора Департаменту запобігання надзвичайних ситуацій полковник служби цивільного захисту Артем Козленко, директор Департаменту персоналу — начальник відділу комплектування та проходження служби полковник служби цивільного захисту ЯрославКондауров, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області, полковник  Микола Гуменюк, голова Стрийської районної адміністрації Богдан Янко та начальник 2 спеціального центру швидкого реагування ДСНС України, полковник служби цивільного захисту Роман Мовчан.

Участь в урочистостях з нагоди Дня Конституції України та Дня заснування підрозділу взяли начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ДМР Ігор Юзьв’як та головний спеціаліст відділу Адріан Вишницький.

За 61 рік своєї історії особовий склад центру гідно виконує покладені на нього завдання щодо захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій різного характеру. За цей відносно короткий термін тільки фахівці-піротехніки центру позбавили українську землю від тисяч тонн вибухонебезпечних предметів. Сьогодні вони продовжують виконувати завдання із розмінування на деокупованих територіях. Поряд з фахівцями-піротехніками сумлінно проходять службу інженери, хіміки, механіки, сапери, спеціалісти-рятувальники тощо.

Дрогобицькі надзвичайники активно працюють у зоні бойових дій. Проводять операції з порятунку у тилу та гірській місцевості.

Окрім цього, на базі центру проводяться навчальні курси.

На завершення для усіх присутніх та запрошених гостей провели огляд спеціалізованої техніки, яка належить частині.

Перейти до вмісту