Розвиток громади очима молоді: Молодіжна рада залучатиметься до проектів, які реалізовує «Інститут міста Дрогобича»

25 Травня 9:19

У Дрогобичі провели зустріч з молоддю на тему «Управління сталим розвитком громади на основі цифрового врядування». Впродовж зустрічі вдалось обговорити бачення розвитку громади, користування цифровими сервісами та залученість молоді до проектів, які реалізовуються в громаді.

Провів зустріч директор КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка, спільно з менеджерами комунальної установи.

Участь у заході взяли представники Молодіжної ради Дрогобицької громади.

Впродовж зустрічі вдалось обговорити питання залученості молоді до процесів розвитку громади, послуговування сервісами електронної демократії, рівня поінформованості молоді в подіях, які відбуваються в громаді та активності кожного у реалізації проектів та вирішенні тих чи інших проблемних питань.

Менеджери КУ «Інститут міста Дрогобича» ознайомили присутніх зі своєю роботою за напрямками: енергозбереження, обласний конкурс мікропроектів, програми співфінансування, проекти міжнародної співпраці та проекти міжнародних фондів, спрямовані на підтримку України в часі війни, реабілітацію військових та допомогу вимушено переміщеним особам.

Участь у проектах дає можливість залучати до міста десятки мільйонів гривень. Це – важливий ресурс для розвитку громади та реалізації додаткових проектів з ремонту та благоустрою об’єктів та територій. Бо втілити такі проекти самотужки мешканцям не під силу, як і покрити всі видатки силами одного місцевого бюджету.

«Нещодавно ми їздили на навчання в Тернопіль. У червні продовжимо навчання в Луцьку. Паралельно проводимо опитування по потребах в нашій громаді, адже в підсумку співпраці плануємо реалізувати проект, за підтримки Норвезької ради у справах біженців, з якою співпрацюємо зараз. Тому нам важливо здобувати новий досвід у цьому напрямку» – розповіла голова Молодіжної Ради Софія Фляк.

У підсумку зустрічі учасники домовились про можливість долучатись до роботи КУ «Інститут міста Дрогобича», вчитись писати проекти та брати участь у їх реалізації. Адже для молоді це – чудова нагода отримання корисного досвіду, який неодмінно стане їм в нагоді як при навчанні у вишах, так і при майбутньому працевлаштуванні.

Перейти до вмісту