«Охорона праці очима дітей»: у Дрогобичі відзначили талановитих учнів конкурсу дитячого малюнка

8:49 25 Травня 2023

Талановиті, обдаровані та мають своє бачення безпечного робочого середовища на підприємствах та офісах. У Дрогобичі фінішував конкурс дитячого малюнку в межах тижня охорони праці.  Він пройшов під девізом – «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі». Конкурс організував відділ з питань праці, аудиту та соціально-трудових відносин ДМР спільно з освітою міста.

До участь у конкурсі зголосились 69 учасників віком від 6 до 18 років із різних навчальних закладів Дрогобича та територіальної громади. Усі конкурсні роботи кілька тижнів експонувались в приміщенні міської ради, відтак усі присутні мали змогу їх оглянути та оцінити. Опісля, члени журі відібрали кращі малюнки.

24 травня міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із керівницею відділу з питань праці, аудиту та соціально-трудових відносин Галиною Яцуляк нагородили переможців конкурс. Дітям вручили Подяки та подарунки.

Ми часто шукаємо щастя та кращу долю поза межами рідного міста. А даремно. Війна показала – найкраще в рідній оселі, в рідному місті та рідній країні. Тож дякую вам, що так відповідально підійшли до оголошеного конкурсу дитячих малюнків. Ваші роботи чудові, у кожну з них вкладено талант та душу. Бачу, що ви дуже тонко підійшли до даної теми, опрацювали її і створили напрочуд інформаційні роботи, – звернувся до дітей міський голова Тарас Кучма.

Переможців конкурсу відзначили у трьох вікових категоріях:
– від 6 до 10 років. Дипломи отримали – Злата Гущак ( Ліцей №1 імені І.Франка), Максим Махинько (Гімназія №5),
-від 11 до 13 років – Каріна Костарєва (Дрогобицький ліцей), Аделіна Ковальчук (Стебницький БХЕТУМ).
– від 14 до 18 років Дмитро-Віталій Полівода (Гімназія №5), Христина Гринчиха (Броницька СЗШ І-ІІІ ст).

На згадку про подію присутні зробили спільне фото.

 

Перейти до вмісту