Розрадили та привітали з Днем матері – у Дрогобичі вшанували матерів, чиї сини віддали життя за мир в Україні

11:39 9 Травня 2022

Цьогорічний День матері у Дрогобичі пройшов без особливих святкувань та загальноміських заходів. Заплановані урочистості довелося перенести із загрозою ймовірних провокацій, через дні пов’язані із 8-9 травня.

Однак, у мармуровій залі Дрогобицької міської ради провели захід, під час якого вшанували матерів, сини яких віддали своє життя за свободу та миру в Україні.

Дійство ініціювала Оксана Матчишин, керівник Дрогобицького міського центру соціальних служб спільно із Управлінням культури та розвитку туризму.

На захід завітало 10 матерів Новітніх Героїв України, чиї сини починаючи з 2014 року воюють в гарячих точках нашої держави та віддали своє життя за наш спокій.

Матерів Героїв привітав із святом заступник міського голови Андрій Ковч. Він вручив кожній матері квіти та подякував за мужність, витримку та героїзм.

Щиро розуміємо, що для Вас сьогоднішнє свято із сльозами на очах. Ви втратили найрідніших людей, це рана, яка не загоїться ніколи. Тож наше завдання – підтримати та розрадити вас. Від імені влади міста, від імені всіх дрогобичан вітаємо Вас із святом та дякуємо по подвиг ваших синів-Героїв. Завдячуючи їм, ми сьогодні, маємо можливість бути в своєму рідному місті і над нами спокійне небо, – додав Андрій Ковч.

Доповненням до слів вітань став музичний дарунок від Дрогобицького муніципального камерного хору «Легенда», який виконав кілька патріотичних пісень.

Захід завершили національних гімном української нації – «Боже, Великий, Єдиний».

Перейти до вмісту