Звернення Командування 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України

11:19 9 Травня 2022

Командування 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України звертається до всіх рідних та близьких військовослужбовців, які перебувають в районі виконання завдань.

Військовослужбовці 103-ї бригади Сил ТрО ЗСУ виконують свій конституційний обов‘язок – мужньо захищають Україну. Воїни роблять все аби зберегти кожен сантиметр української землі, ліквідовуючу при цьому ворога спільно з бійцями всіх видів військ Збройних Сил України.

Кожен, хто вступив до лав Сил територіальної оборони Збройних Сил України зробив цей вибір добровільно та відповідально склав Військову присягу, відтак виконує свій обов’язок. Кожен пішов на війну з прагненням захистити свій дім, своїх рідних та близьких.

Командування бригади робить все необхідне для збереження життя наших воїнів. Високим є також рівень матеріального та технічного забезпечення в тому числі завдяки численній підтримці волонтерського руху, за що висловлюємо щиру вдячність всім, хто підтримує наших бійців.

Окремо хочемо звернути увагу на те, що ворог атакує не лише на землі, але й у інформаційному просторі. Останнім часом у соціальних мережах публікують неперевірену, а часто неправдиву інформацію про наших військовослужбовців. Це погано відбивається на емоційному стані рідних наших воїнів та й загалом усієї громади Львівської області. Тому звертаємось до усіх свідомих мешканців:
1. Не поширюйте неперевірену інформацію!
2. Не поширюйте дані про перебіг бойових дій та місця дислокації частин. Це небезпечно для всього особового складу.
3. Підтримуйте добрим словом наших військовослужбовців. Це важливо.

Закликаємо не робити публічними будь-які звернення щодо військовослужбовців, бо цією інформацією може скористатись ворог.

Ви можете залишити письмові звернення у канцелярії бригади у м. Львові. Також працює телефон гарячої лінії бригади за номером 096 080 69 87.

Ми поїхали, щоб здобути перемогу. Але Перемога має бути спільною разом з усіма Вами. Війна прийшла в кожен дім, кожного українця та українки. Маємо її завершити.

Ворог впаде! Україна переможе!
Слава Україні! Героям Слава!

Перейти до вмісту