За час повномасштабної війни Дрогобицька громада скерувала понад 70 млн грн на підтримку військових

16:13 29 Серпня 2023

З початком повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Дрогобицька громада зайняла активну позицію в частині підтримки військових, які захищають Україну від ворога. Адже в час боротьби з ворогом, потрібно об’єднувати зусилля та спільно скеровувати їх на наближення нашої перемоги.

З цією метою Дрогобицькою міською радою було прийнято низку цільових програм, скерованих на фінансову підтримку військових формувань ЗСУ та Нацгвардії, реалізацію заходів безпеки в регіоні та країні загалом.

Окрім цього зусиллями органу місцевого самоврядування, установ та організацій надавалась безповоротна підтримка у вигляді фінансової допомоги на придбання антидронових рушниць, передача в постійне користування автобусів, безкоштовне обслуговування та ремонт транспортних засобів, які проводились силами комунальних підприємств.

Культура в свою чергу організовувала та проводила благодійні концерти, ярмарки, волонтерські збірки. Всі вони скеровувались на придбання засобів, автомобілів, пального, буржуйок, обігрівачів, генераторів, павербанків, виготовлення маскувальних сіток, матраців, а також на медикаменти, продукти харчування та речі першої необхідності.

За час повномасштабної війни в України фінансова допомога, скерована Дрогобицькою громадою об’єднаним силам ЗСУ, становила 49 млн 254 тис 400 грн.

Допомога, яка надавалась у вигляді техніки, обладнання, інших засобів та продукції, склала ще 3 млн 350 тис 400 грн.

Також з місцевого бюджету впродовж 2022-2023 років було виділено фінансову підтримку іншим військовим формуванням. Сума цієї допомоги становила понад 14 млн грн.

Під час волонтерських збірок, ярмарків та концертів за весь час повномасштабного вторгнення з залученням всіх наявних ресурсів, волонтерів та благодійників, громаді вдалось зібрати ще 12 мільйонів гривень. Ці кошти були скеровані не лише на підтримку військових підрозділів та формувань та придбання необхідного обладнання для воїнів, але й для підтримки ВПО та зведення для них тимчасового житла у громаді.

Загалом за час повномасштабної війни в Україні Дрогобицькою громадою було скеровано понад 70 млн грн на підтримку військових формувань, які боронять Україну від ворога та реалізацію заходів безпеки в громаді та країні загалом.

Окрім цього, за 2022-2023 роки з Дрогобицької громади до держбюджету скеровано близько 70 млн грн військового збору.

Перейти до вмісту