П’ять навчальних закладів Дрогобича та територіальної громади оновились: отримали мультимедійне обладнання для класів від SmartAid

3 Серпня 14:35

Освіта, яка не лишень навчає, але й зацікавлює учнів та дає ширші можливості освоювати нові горизонти. Школи Дрогобича та територіальної громади щорічно стараються оновити свої технічні бази. Сприяє цьому як місто, так і численні грантові проекти, а також міжнародні організації та донори. Так цими днями представники американської компанії SmartAid, яка активно підтримує Україну в боротьбі з окупантом, завітали в місто Котермака і передали в Дрогобич обладнання для шести мультимедійних класів. Зокрема – ноутбуки, проектори та колонки. Обладнання отримали заступник міського голови з гуманітарних питань Андрій Ковч та керівник відділу освіти Віталій Вовків. Спільно із міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою мультимедійне обладнання вручили керівникам навчальних установ. Технічні новинки отримали – Ліцей №16, Ліцей №3, Гімназія №6, Бистрицька школа та Верхньо Гаївська гімназія.

Цифрове оснащення навчального процесу у гімназіях та ліцеях Дрогобича  і громади дозволить педагогам більш якісніше навчати учнів, демонструвати цікаві проекти, загалом внесе новації та оживить методологію подачі матеріалів для школярів. Смарт обладнання ми скерували у передові навчальні заклади, сподіваємось це не остання технічна допомога від американської компанії SmartAid, оскільки Дрогобич бере участь в пілотному освітньому проекті спільно із ГО «Затишне місто», – прокоментував Віталій Вовків.

За результатами пілотного проекту, американськими партнерами планується поставка не менше 300 комплектів смарт-класів для українських шкіл, частина яких буде передана Дрогобицькій громаді – додає заступник міського голови Андрій Ковч.

Зазначимо, За 6 місяців війни SmartAid передали безліч необхідного обладнання в Україну загалом та Дрогобич зокрема. Мова іде про навігатори, led ліхтарі, телефони компанії Caterpillar, переносні акумулятори для живлення побутових пристроїв, Wi-fi системи, ліки та смарт класи.

Перейти до вмісту