Вуличні блокпости тримають оборону: у Дрогобичі діти продовжують збирати кошти на підтримку ЗСУ

13:23 3 Серпня 2022

Діти під час війни переживають усі події особливо вразливо. Повномасштабне вторгнення росії на терени нашої держави торкнулось кожного найменшого українця та українки. Однак багато з них не лише щиро вірять у перемогу та хоробрість наших воїнів, а й активно долучаються до підтримки захисників.

З перших днів війни, дрогобицькі діти застосовують свої таланти, щоб зібрати кошти на потреби ЗСУ. Малеча, влаштовує блокпости на вулицях міста, продає вироби ручної роботи, прикраси, солодощі тощо.

Блокпости дітей на вулицях міста Котермака набули широкої популярності. Таким чином малеча збирає кошти, які потім передає у відділ сім’ї та молоді Дрогобицької міської ради. Загалом такі блокпости облаштовували на вулиці Самбірській, Шептицького, Коновальця, Княгині Ольги, Володимира Великого у районі відпочинкового комплексу «Залісся» та інших.

За останній тиждень до міської ради завітали юні патріоти з трьох блокпостів — вулиць Самбірська, Шептицького, Володимира Великого та Княгині Ольги. Діти принесли кошти загальною сумою понад 7 000 гривень.

У мерії міста стверджують, приємно здивовані наполегливістю та свідомістю юних мешканців Дрогобича, які щиро намагаються зробити свій вагомий внесок у спільну перемогу над ворогом.

Перейти до вмісту