Привітання міського голови Дрогобича Тараса Кучми з нагоди Дня Збройних сил України

зсу1

Шановні побратими, військові, дорога дрогобицька громадо!

6 грудня українці відзначають День Збройних сил України. Історія українського війська сягає кількох століть. Сьогодні, в часі війни, після тотального нищення Збройних сил України, ми відроджуємо боєздатність нашої армії, створюємо нову сучасну військову техніку, вдосконалюємо тактику ведення бою, творимо новітню історію війська та держави.

Гордістю нашого міста є військові частини, які розташовані на теренах Дрогобича, військовослужбовці яких сьогодні беруть активну участь у війні з російським окупантом на сході України. Чимало дрогобичан несуть службу у лавах багатьох військових підрозділів та формувань України.

Ніщо так не гуртує, як загроза втрати територіальної цілісності та незалежності нашої держави. Сьогодні з впевненістю можемо сказати, що усі разом — військові, громада, волонтери та люди доброї волі, стоять в основі докорінних змін та процесів, які відбуваються в реформації війська. Особлива подяка волонтерам, які постійно сприяють матеріально-технічному забезпеченню воїнів.

Шановні військовослужбовці та військові командири! З нагоди свята прийміть найщиріші вітання та слова подяки. Адже сьогодні ціною власного життя ви захищаєте неньку Україну. Знаю, якими зусиллями дається перемога і які труднощі трапляються на шляху до неї. Отож бажаю вам здоров’я, твердості духу, холодного розуму, любові, достатку та злагоди у ваших сім’ях. Нехай вас береже Господь Бог! Разом — переможемо!

З повагою, міський голова Дрогобича     Тарас Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні