Привітання міського голови Дрогобича Тараса Кучми з Днем Національної поліції

4 Липня 0:00

Фото з мережі Інтернет 

Дорогі працівники Національної поліції! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Три роки тому Президент України підписав документ, який докорінно змінив систему правоохоронних органів. І саме сьогодні ми вітаємо усіх, хто вдень та вночі в силу своєї мужності та обов`язків охороняє життя та здоров’я, права та свободи громадян.

Україна — держава, в якій повага до думки та запитам суспільства, є одним з фундаментальних пріоритетів. На нову Національну поліцію покладені надії та обов’язки не лише протидії злочинності, підтримки публічного порядку та громадської безпеки, але й охорона прав та свободи людини. Українці очікують, що у виконанні своїх обов’язків нова поліція буде прозора, стійка в нетерпимості до процесів корупції, справедлива, ефективна і відкрита.

Ваша робота складна, подекуди, небезпечна. Та пам’ятайте: у такий непростий для країни час ви — ті, на кого в першу чергу покладає свої надії народ.

Від імені територіальної громади міста Дрогобич висловлюю вам подяку за вашу працю. Впевнений, своїм професіоналізмом та відданістю справі, ви зумієте не лише задекларувати, а й щоденно демонструвати роботу справжніх поліцейських, відмовившись від принципів роботи старої міліції.

Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Щастя, миру й добробуту вам, вашим рідним та близьким!

З повагою міський голова Дрогобича     Тарас Кучма

Чат-бот Гаряча лінія