Прищеплюють любов до здорового способу життя: у Дрогобичі для дітей тривають відкриті тренування із різних видів спору

13:14 24 Червня 2024

«Літо зі спортом!» – під таким девізом у Дрогобичі та громаді в канікулярний період для учнів тривають тренування із різних видів спорту та рухових активностей. Цикл відкритих тренувань у період літніх канікул започаткував відділ фізичної культури та спорту ДМР спільно із спортивними федераціями міста.

На практиці це означає лиш одне – на дітей чекає низка цікавих занять із відомими тренерами та успішними спортсменами міста, знайомство з ними та корисні поради і тренування від них. Кожен із бажаючих може долучитись до тренувань і спробувати свої сили, скажімо, в карате, боксі, акройозі.

Відкриті тренування стартували 17 червня із з карате кіокушинкай.

Загалом, тренування передбачені з таких видів спорту: хортинг, акройога, карате кіокушинкай, вільна боротьба, ушу, таеквондо, бокс.

Цієї неділі, 23 червня,  гамірно та по спортивному цікаво було у амфітеатрі (парк І.Франка) – там відбулось показове тренування із акройоги. Тренерами виступили Денис Іваницький та Ірина Циган ( Федерація Хортингу).

Тренери спільно із учнями, які давно відвідують тренування з акройоги,  продемонстрували присутнім дітям свої уміння, розповіли про даний вид спорту та його користь для організму. Відтак, усі бажаючі мали змогу спробувати свої уміння в акройозі.

У відділі фізичної культури та спорту ДМР зазначають – період літа слід використовувати з користю, а для дитячого організму найкращими друзями є не гаджети, а фізичні тренування, активності та вправи на свіжому повітрі.

Найближчі відкриті тренування відбуватимуться із боксу, 24 серпня,  у Стебнику, їх проведе спортивний клуб «Патріот», а відтак з 27 червня – із кікбоксингу та ушу на різних локаціях міста і громади.

Із детальним планом відкритих тренувань можна ознайомитись за наступним посиланням:  https://is.gd/BXoN2w

Відділ фізичної культури та спорту запрошує всіх дітей громади до активностей та участі у безкоштовних тренуваннях, а батьків та педагогів закликають сприяти залученню молоді до занять спортом та здорового способу життя.

Перейти до вмісту