Проект Електронний Пантеон Героїв реалізовуватимуть спільно з агенцією медійного росту «Або»

18 Липня 14:21

У Дрогобицькій громаді з ініціативи міського голови Тараса Кучми розпочали роботу над створенням Електронного Пантеону Героїв.

Як інформують в управлінні цифровізації, інформаційної політики та комунікацій, Електронний Пантеон Героїв – інформаційний ресурс, який має містити інформацію про полеглих Героїв, які віддали життя за незалежність України у війні, яка триває з 2014 року – коротку біографічну довідку, нагороди і відзнаки, позивний, світлини, місце поховання.

Днями завдяки партнерській співпраці з редакцією «Дрогобич.City», вдалося налагодити комунікацію з агенцією медійного росту «Або», яка реалізовує проект «Платформа пам’яті Меморіал».

Платформа розпочала свою роботу у березні 2022 року. За цей час команді вдалося:

– зібрати, перевірити та опублікувати 3 700 історій загиблих;

– створити понад 200 великих текстів, які вийшли не лише на платформі, але у регіональних, нішевих, всеукраїнських та іноземних ЗМІ;

– відзняли 18 документальних фільмів;

– спільно з партнерами організували ряд виставок та заходів, які побачили люди в Україні та понад 20 країнах світу.

Основні цілі та завдання Платформи:

– зберегти пам’ять максимально про усіх (військових та цивільних), які загинули під час війни;

– формувати культуру національної пам’яті в Україні.

Співпраця з Управлінням цифровізації, інформаційної політики та комунікацій Дрогобицької міськради – ще один важливий крок для збереження пам’яті про наших захисників та захисниць. Жодне ім’я не може бути забутим. Лише разом ми зможемо розповісти про кожного і кожну, увіковічнити їхню пам’ять, – каже шеф-редакторка Меморіалу Анастасія Абрамець.

Перейти до вмісту