Бюджет, житло для ВПО та демонтаж незаконних конструкцій: головне з чергового засідання виконкому

13:11 18 Липня 2023

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Воно розпочалось з вручення повісток співробітниками районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Повістки вручили всім чоловікам призовного віку, які є членами виконкому.

Опісля, в ході розгляду порядку денного, члени виконкому прийняли низку рішень зі сфери житлово-комунального господарства, освіти, медицини та надання соціальних послуг.

Традиційно роботу розпочали з бюджетних питань. Зокрема – затвердили зміни до бюджету Дрогобицької МТГ на 2023 рік та скерували кошти від запланованого перевиконання бюджету на низку робіт та проектів.

В числі питань соціального захисту розглянули та затвердили рішення про надання допомоги на поховання та реєстрацію помічників дієздатних осіб.

Затвердили низку рішень, що стосуються питань захисту прав дітей та скерування дітей, позбавлених батьківського піклування, до дитячих будинків.

Відділ освіти доповів питання про організацію гарячого харчування для школярів освітніх закладів громади. Число пільгових категорій доповнили дітьми, батьки яких беруть участь в бойових діях.

Також виконком погодив рішення про використання шкільних автобусів під час літніх канікул – для екскурсій, походів та іншого роду дозвілля учнів.

Згодом члени виконкому затвердили прейскурант цін на платні послуги КНП Дрогобицька міська лікарня №1, в частині роботи пологового відділення.

Затвердили Положення про автоматизовану систему оповіщення населення в випадку надзвичайних ситуацій та повітряних тривог.

В числі питань житлово-комунальної сфери виконком затвердив рішення:
– про списання з балансу багатоквартирних будинків, які вирішили створити ОСББ.
– про порядок формування черги на отримання тимчасового житла.
– про зарахування людей на квартирний облік.
– про поселення людей з числа ВПО в тимчасове житло, облаштоване для ВПО.

Під час розгляду цих питань, увагу акцентували на важливості заключення мешканцями договорів про надання комунальних послуг та своєчасної сплати за них. Адже непоодинокими є випадки, коли люди проживають в комунальних квартира, а після виселення залишають по собі чималу заборгованість.

Відтак рішення доповнили пунктом про те, що особа, після поселення зобов’язана в десятиденний термін заключити договір про надання комунальних послуг, який регламентуватиме отримання мешканцями послуг та оплати за їх вартість.

В числі додаткових питань члени виконкому підтримали рішення про скерування листа до Кабінету міністрів України щодо погашення державою заборгованості перед КП «Дрогобичтеплоенерго» за різницю в тарифах на послуги теплопостачання, що вже зараз становить понад 30 млн грн.

Також виконком затвердив рішення про вивільнення земельних ділянок від самовільно встановлених гаражів – власникам дали термін на узаконення документів та заключення договорів оренди землі.

Також підтримали рішення про демонтаж вивіски МАФу на вулиці Малий Ринок. Відповідне звернення вже скеровували підприємцю.

Наприкінці роботи члени виконкому затвердили Порядок здійснення електронного документообігу, з яким працюють зараз посадовці органу місцевого самоврядування.

Перейти до вмісту