Проблеми вулиці Зварицької почнуть вирішувати зі створення вуличного комітету

10:13 26 Листопада 2021

Вулиця Зварицька у Дрогобичі потребує капітального ремонту. Окрім робіт із ремонту дорожнього покриття та тротуарів, заміни потребує й водопровідна мережа. З цього приводу у четвер, 25 листопада, відбулася зустріч міського голови Тараса Кучми, його заступника Романа Москалика, депутатів міської ради Михайла Задорожного, Романа Грицая, Юрія Кушлика та Андрія Лучківа з мешканцями мікрорайону.

Під час зустрічі мешканці вказали на низку проблем, серед яких – необхідність ремонту дороги, заміна водопроводу, обмеження проїзду фур, підсипка проїзної частини провулків та інші.

Як наголосив Роман Москалик, наразі розроблено проектно-кошторисну документацію на ремонт вулиці протяжністю 110 метрів. Вартість робіт із заміною комунікацій становить 2,4 мільйони гривень.

Також мешканців вулиці закликали долучитися співфінансуванням, як це зробили мешканці інших вулиць. Така практика дає змогу виконати більший обсяг робі.

У підсумку зустрічі сторони погодили, що вирішення проблем розпочнуть зі створення вуличного комітету, який комунікуватиме з місцевим самоврядуванням. Мешканці мікрорайону мають сформувати три ключові проблеми, а під час зустрічі у міськраді сторони погодять план вирішення цих проблем. Ремонтні роботи на вулиці Зварицькій заплановано на 2022 рік.

До слова, у попередні роки у цьому мікрорайоні вдалося завершити реалізацію довгобуду – відкрити новий корпус ЗОШ №5. У цьому приміщенні функціонує Інклюзивно-ресурсний центр, а на території школи облаштували спортивний майданчик.

Фото: Відділу інформаційної політики та Я. Грицика

Перейти до вмісту