Комісія з питань захисту прав дитини розглянула 12 заяв та затвердила індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт

9:16 26 Листопада 2021

У четвер, 25 листопада, відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, під головуванням заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань Андрія Ковча.

На Комісії було розглянуто 12 заяв громадян Дрогобицької міської територіальної громади, з яких три заяви громадян щодо надання дозволу на укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню стосовно правочинів дарування нерухомого майна на користь дітей, спадщини, тощо, три заяви щодо надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав батьків стосовно малолітніх дітей, чотири заяви батьків про встановлення їм порядку участі у вихованні дітей, які проживають окремо від них, одна заява громадянки щодо надання висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання її дитини разом з нею для тимчасового виїзду дитини за межі України, одна заява громадянки м. Стебника стосовно тимчасового влаштування її малолітньої дитини в ДБ «Оранта» у зв’язку з важким матеріальним станом та складними життєвими обставинами.

Комісією також розглянуто і затверджено 9 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на період з 2021р. по 2022р.

Служба у справах дітей

Перейти до вмісту