Представники Дитячого парламенту вітають родини військових із Великоднем та вручають паски

14 Квітня 11:23

Цьогорічний Великдень другий рік поспіль відзначатимемо в час повномасштабної війни. Керівництво Дрогобича спільно із соціальними службами та молоддю ініціювали благочинну акцію добра – «Подаруй паску сироті, вдові та матері воїна».

Відтак, за сприяння меценатів, цього тижня до міста Котермака привезли 200 пасок для родин військових.

Святкова випічка уже є освяченою. Представники Дитячого парламенту на чолі із своїм керівником Юлією Завійською та працівниками Центру соціального обслуговування (керівник Оксана Матчишин) у світлиці мерії сформували святкові пакунки із отриманих пасочок. У кожен подарунковий набір поклали паску, символічного великоднього їстівного баранчика, писанки та святкову листівку від міського голови Дрогобича. Спільно із молоддю міста до доброї справи долучився і очільник громади Тарас Кучма.

З року в рік намагаємось напередодні великодніх та різдвяних свят підтримувати родини, які перебувають у скруті, де є самотні особи чи люди з інвалідністю. Однак із початком повномасштабної війни – стараємось дбати і про сім’ї наших захисників. Особлива увага тим, хто втратив на війні найрідніших – сина, батька, чоловіка. Такі родини, напередодні Пасхальних днів, не маємо права залишити без уваги. Тож спільно із соціальними службами нашого міста та за підтримки молоді ми ініціювали своєрідний флеш-моб із розвезення пасхальних пакунків та хочемо охопити ними якомога більше сімей, – прокоментував міський голова Тарас Кучма.

У ці дні представники Дитячого парламенту порозвозили спаковані пасхальні смаколики та роздали їх дітям воїнів, вдовам та матерям загиблих Героїв.

Паралельно із молоддю продуктові набори до Великодня розвозили представники Управління соціального захисту населення та Дрогобицький міський територіальний центр соціального обслуговування.

Перейти до вмісту