Попри виконання Дрогобичем домовленостей, укладених з громадою Брониці, відбулася чергова блокада сміттєзвалища

У суботу, 10 лютого, громада села Брониці перекрила під’їзну дорогу, яка веде до сміттєзвалища, що призвело до накопичення сміття на сміттєвих майданчиках у місті Дрогобичі.

Таким чином, за словами пікетувальників, брониччани висловили протест через незадовільний стан дорожнього сполучення Дрогобич-Самбір, в результаті чого з 5 лютого на вказаній ділянці дороги перестали курсувати маршрутні таксі.

Про це сьогодні на щотижневій нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста у понеділок, 12 лютого, повідомив перший заступник міського голови Ігор Герман.
За словами посадовця, близько десяти молодих людей перекрили бічну дорогу, яка веде до сміттєзвалища, куди возять сміття із Дрогобича.

«Між громадою Брониці та Дрогобичем були укладені домовленості, згідно з якими місто Дрогобич сплачує кошти до місцевого бюджету Брониці за те, що остання надає дозвіл на вивезення сміття з Дрогобича. У межах домовленостей Брониці було виділено понад 1200000 гривень, включаючи 550 тис грн, виділених 30 січня на останньому засіданні сесії у 2018 році. Окрім цього, проводяться заходи з рекультивації території сміттєзвалища», — прокоментував ситуацію міський голова Тарас Кучма.

Відтак Тарас Кучма доручив керівництву КП «КМГ» повідомити громаді Брониці за допомогою засобів масової інформації про домовленості, які були укладені між двома громадами і про їх результати. Тому, що брониччани непроінформовані про те, скільки коштів було сплачено до місцевого бюджету Брониці і думкою громади просто маніпулюють, незважаючи на те, що до ремонту дороги Дрогобич-Самбір місто немає ніякого відношення.

Окрім цього, за повідомленнями посадовців райдержадміністрації, зараз на відрізку дороги Дрогобич-Самбір проводяться заходи з розчищення та вирівнювання дорожнього покриття, а маршрутні таксі відновлюють рейси.

Фото з соціальних мереж

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: