Попрощались з колядою: Дитячий парламент міста відвідав вихованців  «Оранти»

16:10 1 Лютого 2024

Учасники Дитячого парламенту Дрогобича гучною колядкою завершили період різдвяних свят. Юні парламентарі завітали в Дитячий будинок «Оранта».

Після насичених днів коляди та збору донатів для воїнів, що проходив у рамках акції «Коляда для ЗСУ» – молодь міста заколядувала для орантівців. Колядники завітали в дитячий будинок, щоб спільно прославлавити Христа та просити Господа подарувати Україні таку омріяну перемогу.

В «Оранту» юні парламентарі завітали не з порожніми руками, а прихопили з собою гостинці – солодощі для малечі. Окрім коляди, молодь поспілкувалась з дітьми та залучила їх до активних ігор.

Впродовж цьогорічних різдвяних свят представники Дитячого парламенту із гучною колядкою та вертепом обійшли заклади громадського харчування Дрогобича та Трускавця, завітали в ДДПУ ім. І.Франка, Дрогобицький центр соціальних служб, відділ поліції, прокуратуру, податкову, пожежну частину та інші державні установи. Скрізь молодь несла радісну звістку про народження Сина Божого, віншували та збирали кошти на підтримку захисників.

Колядками та щедрівками учасники Дитячого парламенту цьогоріч зібрали 60 514 грн. Кошти передали БФ “Національний волонтер” – вони будуть спрямовані на закупівлю антидронового пристрою.

Минулого року представники Дитячого парламенту також колядували для ЗСУ і зібрали 33 000 грн. Тоді кошти пішли на ремонт автомобіля для воїнів.

Додамо, цьогорічну акцію «Коляда для ЗСУ» організували молодіжне крило Дрогобицької станиці братства ОУН-УПА та Благодійний фонд ” Національний волонтер”.

Перейти до вмісту