Покращують психоемоційний стан та допомагають відчути опору: у Дрогобичі функціонують групи взаємопідтримки матерів та дружин загиблих військовослужбовців

13:15 19 Березня 2024

Повномасштабне вторгнення розділило життя усіх українців на «до» та «після». Найболючішу рану війна затаврувала у серцях рідних, які втратили у бойових діях своїх синів, чоловіків та батьків.

При Дрогобицькому міському центрі соціальних служб функціонують групи взаємопідтримки матерів та дружин загиблих військовослужбовців.

В межах роботи групи взаємопідтримки фахівці Центру часто організовують  арт-терапевтичні заняття, які допомагають відкрити творчий потенціал учасниць та покращити їхній психоемоційний стан.

Через творчість учасниці груп також передають свої почуття і переживання, які переносять на полотна. Фахівці Центру стверджують – групова підтримка створює атмосферу взаєморозуміння та допомагає кожній з учасниць відчути підтримку у складний період життя.

Самі ж учасниці груп стверджують – арт-терапія допомагає знизити стрес, покращує самопочуття та сприяє процесу перетворення травмуючих досвідів.

У Дрогобицькому міському центрі соціальних служб наголошують – якщо ваші рідні чи знайомі втратили на війні рідних та потребують підтримки і допомоги, слід звертатись за адресою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70, тел.: 0986797022 (Психологічна служба ДМЦСС).

Перейти до вмісту