На Благодійному ярмарку «Дрогобицький Крам» за участі Військового оркестру зібрали 35 тисяч гривень на потреби ЗСУ

10:37 19 Березня 2024

Із повномасштабним вторгненням у Дрогобичі кожен свідомий мешканець, благодійні організації, представники влади, молоді та підприємці міста допомагають, донатять та кожен у свій спосіб підтримують захисників.

Так, з початком війни управління культури та розвитку туризму ДМР ініціювало у місті проведення Благодійного ярмарку «Дрогобицький крам». Мета ярмарку – згуртувати місцевих крафтовиків, умільців та народних майстрів територіальної громади, а також і з навколишніх міст у реалізації своєї продукції та підтримці ЗСУ. Аналогічних ярмарків у Дрогобичі уже відбулось 48.

Цими вихідними пройшов черговий Благодійний ярмарок «Дрогобицький крам» на локації поблизу Майдану Тараса Шевченка. Ярмарок був нестандартним – окрім народних умільців, які презентували свій унікальний крам – родзинкою заходу став  виступ Військового оркестру із низкою патріотичних композицій. Концерт Військового оркестру не залишив нікого байдужим – перехожі зупинялись та оплесками вітали виконавців.

Завдяки небайдужим людям, крафтовикам та Військовому оркестру того дня вдалось зібрали 35 178 грн. Як повідомила керівниця відділу промоцій, туризму та креативних індустрій Ірина Партика – частину коштів передадуть на придбання безпілотного літального апарату (БпЛА) для бригади «Чорний ліс», іншу – на 67 окрему механізовану бригаду.

Додамо, «Дрогобицький крам» організовують з початку повномасштабного вторгнення. Від початку проведення Благодійних ярмарків вдалося зібрати і передати на потреби воїнів понад 358 тис. грн.

Перейти до вмісту