Подяка Святому Миколаю

«Сьогодні день Святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітей. Всі діти писали листи до нього зі своїми побажаннями. І ми сьогодні переконалися, що Миколай про усіх пам’ятає. Ми всі щиро молилися до нього і просили здоров’я собі, батькам і всім людям. А тепер, дякуючи за подарунки, просимо миру, спокою і добра для всіх в Україні, для усього світу. Ми постараємося робити добро, захищати слабших, допомагати друзям, як робив це Святий Миколай».

Ось такий лист-подяку до Святого Миколая склали учні 4-В на уроці української мови 19 грудня. На українській літературі діти із радістю розповідали вірші про Миколая. А на уроці «Я у світі» учні підготували цікаві історії про життя Святого Миколая, про саме свято, про традиції святкування, про помічників Миколая. А на завершення цього святкового дня діти своїми руками зробили чарівних ангелів.

Це був чудовий день, наповнений добром, теплом і гарним настроєм. Нехай ці маленькі ангели, зроблені із любов’ю, нагадують діткам про цей особливий день.

Білас Христина (мама учениці 4-В класу Бурбель Володимири)

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 1]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні