План організації сталої мобільності в центральній частині Дрогобича завтра розглянуть на сесії міської ради. ФОТО. ВІДЕО

План організації сталої мобільності в центральній частині Дрогобича — це документ, який слугуватиме дорожньою картою для вирішення проблем у сфері мобільності і транспорту у центральній частині Дрогобича, зокрема:
– Підвищені ризики аварійності на окремих ділянках і перехрестях;
– Транспортні затримки і затори;
– Невпорядковане паркування автомобілів;
– Недотримання водіями вимог дорожніх знаків;
– Низький рівень зручності і комфорту для пересування пішки та на велосипедах.

Розроблений цей документ проектно-консалтинговим бюро у сферах безпеки руху, міської мобільності та сталого розвитку «Urban Consulting Group».

Про це сьогодні під час презентації остаточного варіанту плану, з включенням всіх попередніх поправок, повідомив співзасновник компанії UCG Андрій Коман.

Основним завданням реалізації цього проекту є пріоритизація сталої мобільності, підвищення безпеки руху та збалансований простір вулиць.

За результатами дослідження центральної частини Дрогобича, було виявлено низку проблем:
– Зовнішній транзит їде через центр
– Загальноміські магістралі в історичному ядрі
– Громадський транспорт сконцентрований на 2-3 вулицях в
центрі
– Приміські маршрути прокладені через самий центр
– Невпорядкований простір проїзної частини
– Хаотичне і невпорядковане паркування
– Відсутність велодоріжок
– Недосконалість пішохідної інфраструктури
– Безбар’єрність у зародковому стані.

 

Як наголосив Андрій Коман, необхідно оптимізувати рух як приватного, так і громадського транспорту, пішоходів та велосипедистів, подбати про облаштування паркомісць. величезним потенціалом, за словами фахівця, є пішохідна рекреаційна інфраструктура для руху пішоходів та велосипедистів.

Щодо паркування автомобілів, то у плані передбачено зони для упорядкування парковок. Також фахівці пропонують розділити центральну частину Дрогобича на три зони, з рухом від центру, та встановити відповідну плату у перших двох зона. Перша зона буде найдорожчою. Цю практику, за словами фахівців, широко застосовують у європейських містах.

Завершуючи презентацію, Андрій Коман продемонстрував світлини можливого облаштування центральних вулиць Дрогобича.

Завтра, 6 червня, План організації сталої мобільності в центральній частині Дрогобича винесуть на розгляд сесії міської ради.

Прес-служба ДМР

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 3 Середня оцінка: 4.7]
Рекомендуємо також прочитати: