Після особистого прийому громадян у міськраді Тарас Кучма планує після Великодня низку зустрічей з мешканцями у мікрорайонах міста. ФОТО

15 Березня 0:00

Тарас Кучма провів черговий особистий прийом громадян у середу, 13 березня. З проблемними питаннями на прийом до міського голови було зареєстровано 18 дрогобичан, однак більшість звернень були колективними.

Найбільше питань стосувалися призначення житлово-комунальних субсидій та пільг на проїзд у громадському транспорті. Зверталися також дрогобичани з проханням вирішити питання з ремонту будинків, ремонту покрівель, облаштування внутріквартальних територій тощо.

Крім того, мешканці звертались до міського голови щодо земельних питань, черги квартирного обліку серед багатодітних сімей чи одиноких батьків, а також з проблемами вивозу ТПВ.

За підсумками особистого прийому громадян міста Тарас Кучма доручив керівникам відповідних структурних підрозділів посприяти у вирішенні проблем дрогобичан. Щодо більш проблемних питань, міський голова Тарас Кучма запланував виїзні прийоми громадян, які відбудуться після Великодня.

Нагадаємо, записатись на прийом до міського голови можна через е-сервіс «Запис на прийом до посадовця» на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради або ж у кабінеті №3 ДМР.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія