Підтримка породіль: у відділі сім’ї та молоді пояснили різницю між державною програмою «Бейбі-бокси» та місцевою «Пакунок малюка»

5 Вересня 14:56

З початком повномасштабного вторгнення росії на українські землі – керівництвом Дрогобича спільно з відділом сім’ї та молоді ДМР було ініційовано місцеву програму із підтримки породіль – так званий «Пакунок малюка». За програмою усі жінки, які народжують в пологовій установі Дрогобича отримують так звані пакунки підтримки із речами першої необхідності для малюків. Зокрема – одягом, засобами гігієни та вишиванками. Щоправда вишиванки за цією програмою отримують лиш ті породіллі, які є мешканками Дрогобицької громади. Жінки без прописки у Дрогобицькій територіальній громаді – отримують в пакунках лиш засоби гігієни, коцики та за наявності солодощі.

Як наголошує керівниця відділу сім’ї та молоді ДМР Олександра Пашко, місцева програма, яка передбачає пакунки підтримки породіль і державна програма «Бейбі-бокси» – це дві абсолютно різні програми. За державною програмою – жінки від держави отримують бейбі-бокси із речами першої необхідності для малечі або ж мають можливість отримати грошовий еквівалент цього боксу.

Перейти до вмісту