В парку села Унятичі зрізали аварійне дерево, яке становило загрозу для перехожих

13:52 5 Вересня 2023

На території Дрогобицької громади комунальні служби міста систематично проводять кронування та видалення аварійних дерев. Крім цього весною та восени проводяться традиційні екоакції з висадки зелених насаджень.

Днями в Унятичах у сільському парку силами комунальних служб було видалено аварійне дерево. Мова іде про стару липу. Про це інформують у КП «Служба муніципального управління». Як зазначають посадовці, частина старої липи відкололася від стовбура після поривів вітру. Інша частина – становила небезпеку для відвідувачів парку та перехожих.

Староста села Леся Гром скерувала листа до Департаменту міського господарства із проханням видалити аварійне дерево. Відповідно, інспекція з благоустрою та спеціальна комісія провела обстеження дерева і склали акт про його видалення. Роботи провели фахівці КП «СМУ», відповідно до п. 8 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045. згідно з гостро-аварійним актом №12 від 31.08.2023.

Днями буде відновлено благоустрій парку – додають комунальники.

Це роз’яснення є реакцією на дописи мешканців Унятич у соціальних мережах, які були стурбовані тим, що багатовікове дерево у сільському парку зрізали.

Перейти до вмісту