Підтримали тих, хто береже Україну: школярі Дрогобицької громади зібрали для військових солодкі гостинці

9:52 22 Вересня 2023

Навчальні заклади Дрогобицької громади вчергове провели благодійні акції зі збору солодощів, малюнків та вітальних листівок – для військовослужбовців, які захищають Україну від ворога.

Відтак школи зібрали солодощі, каву, чай, а також чимало творчих робіт, зроблених школярами власноруч.

Частину зібраних гостинців та малюнків доставили раніше на позиції українських захисників, які воюють з ворогом на Куп’янському напрямку фронту.

З нагоди Дня захисників та захисниць України, який цьогоріч відзначатимемо 1 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, – солодощі та дитячі малюнки передають військовослужбовцям, які служать в місцевих військових частинах – Нацгвардії та ЗСУ.

Вчора, 21 вересня, міський голова Тарас Кучма, спільно з директоркою міського центру соціальних служб Оксаною Матчишин передали солодкі гостинці військовослужбовцям Нацгвардії. Решту сформованих пакунків планують передати для військових вч А-1108.

Ми вдячні всім дітям, батькам та вчителям, які долучились до ініціативи та зібрали стільки солодощів та малюнків. Тим самим ми підтримуємо наших захисників та показуємо, що ми єдині в цій боротьбі і кожен, від маленького до великого, робить свій вклад у нашу перемогу, – наголосив міський голова Тарас Кучма.

Самі ж військові зазначають – держава забезпечує їхні основні потреби, однак отримувати символічні гостинці та творчі роботи від дітей – завжди приємно. Дитячі малюнки демонструють незламність та героїзм наших воїнів – вони підбадьорюють наших військових, піднімають бойовий дух та віру в перемогу України. Окрім того, захисникам приємно знати, що про них пам’ятають в тилу та щиро вірять в їхні сили. А дитяча віра особливо мотивує та додає сил боротись з ворогом і захищати рідну землю.

Перейти до вмісту