Мешканці мікрорайону Коновальця спільно з керівництвом громади розробляють план розвитку кварталу

22 Вересня 9:43

У мікрорайоні Євгена Коновальця тривають ремонтні роботи на низці внутріквартальних доріг.

У четвер, 21 вересня, у гімназії №10 відбулася зустріч мешканців мікрорайону з очільником громади Тарасом Кучмою. На зустрічі були присутні отець-декан Іван Паньків, депутат міської ради Олег Майданюк, директорка гімназії Наталія Харитонова, екс-депутатка міської ради Марія Вітульська.

Під час бесіди сторони окреслили нагальні проблеми та потреби, які потребують вирішення у мікрорайоні. Серед них – проблема з підтопленням мікрорайону під час злив, стан доріг, які ведуть до храму, потреба у сквері та зонах відпочинку для сімей з дітьми та інші.

Тарас Кучма навів приклад координації дій мешканцями мікрорайону Самбірської. Розповів про їх досвід створення робочої групи та реалізації низки проектів і виконання робіт. Також очільник міста нагадав про принцип співфінансування робіт. Мешканці погодилися з такою пропозицією.

Також обговорили перспективу розбудови нового житлового кварталу. Невдовзі мешканцям презентують проект.

Порушили тему війни та бюджету, зокрема передачі військового ПДФО з місцевого до державного бюджету. Така ситуація суттєво вплине на плани розвитку громади.

Відтак учасники зустрічі обрали ініціативну групу у складі дванадцяти представників мікрорайону. Домовилися про те, що напрацюють першочергові та глобальні проблеми і подадуть їх на розгляд керівництва та депутатів міської ради.

Перейти до вмісту